-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медалі зі стрічкою
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011420-a
Торги не відбулися
10 020.83
UAH без ПДВ
Номер:
ffab1d04524b4ac7bda201e2af6a27a1
Внутрішній номер закупівлі:
30108288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011420-a
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 020.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:47 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:47 - 25.08.2026 16:51
Аукціон:
з 26.08.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 020.83 Медалі зі стрічкою