-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медалі зі стрічкою
Оголошено тендер
12 025.00
UAH
Номер:
f6da697fcbc7459ebb9afbb42b46bdaf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-013671-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 025.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медалі зі стрічкою
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18510000-7 Ювелірні вироби та супутні товари
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.08.2026 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5012 - Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума3 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5061 - Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума8 825.00 UAH