-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-011393-a
Торги не відбулися
3 351.00
UAH без ПДВ
Номер:
d6f32e8b62ae4e4f95ec628ba12e7d86
Внутрішній номер закупівлі:
30108255
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-011393-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081389
-
Адреса:
02099, Україна, Київська область, Київ, вул. Санаторна будинок 12/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 351.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:45 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:45 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 351.00 Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів ВП "Бехівський кар'єр"