• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів

Оголошено тендер

4 021.20 UAH
Номер: cddce5a829134d758eaf9d5e27da9212
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-013172-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 4 021.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з періодичного (чергового) технічного огляду технологічних транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування: 17.08.2026 16:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 021.20 UAH