-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги їдалень
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010957-a
Торги не відбулися
448 920.00
UAH без ПДВ
Номер:
69e976c376864881927055ba68d3b69a
Внутрішній номер закупівлі:
30107821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010957-a
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14055938
-
Адреса:
46012, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Вулиця Калинова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондзюх Леся Миронівна 380676745517 school30tern@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
448 920.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:44 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:44 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴448 920.00 харчування учнів