-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організвції харчування учнів загальних середніх лсвітніх закладів
Оголошено тендер
448 920.00
UAH
Номер:
b0482760b6a34bf1be14e06bede349d8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-013393-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14055938
-
Адреса:
46012, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Вулиця Калинова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТЕРНОПІЛЬСЬКА ГІМНАЗІЯ №30" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14055938
-
Адреса:
46012, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Вулиця Калинова, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
448 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організвції харчування учнів загальних середніх лсвітніх закладів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.08.2026 16:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТернопільська
Сума448 920.00 UAH