-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010795-a
Придбання Товару буде здійснено згідно пункту 32 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, внесеного Законом України від 01.04.2022 № 2173-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України. ж) 8807 (тільки для частини для безпілотних літальних апаратів)
Торги не відбулися
29 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
e84920738cf44c1385fbd95dfad922a2
Внутрішній номер закупівлі:
30107673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010795-a
Замовник:
Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
08804689
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Гулякевич +0532567500 o.huliakevych@dsns.gov.ua http://arz.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:21 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:21 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 12:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 400.00 Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника