• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

29 400.00 UAH
Номер: 667927f232ac45b3b59c1349e9c1879f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-012941-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
Замовник: Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області
Очікувана вартість: 29 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery - 31430000-9 Електричні акумулятори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки: Придбання Товару буде здійснено згідно пункту 32 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, внесеного Законом України від 01.04.2022 № 2173-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України. ж) 8807 (тільки для частини для безпілотних літальних апаратів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 17.08.2026 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума29 400.00 UAH