-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010639-a
Торги не відбулися
16 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
b125a9a8d0f94627959c8dbd478d6222
Внутрішній номер закупівлі:
30107505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010639-a
Замовник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Вячеслав Володимирович 380445945819 s.lasyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:21 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:21 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 666.67 Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)