• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)

Оголошено тендер

20 000.00 UAH
Номер: 155f12c09ce44443bb16480a04170b7f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-013260-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний музей народної архітектури та побуту України
Замовник: Національний музей народної архітектури та побуту України
Очікувана вартість: 20 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з адаптації сайту Музею під захід (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 17.08.2026 16:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:3801190 - Забезпечення діяльності національних музеїв, національних і державних бібліотек та культурно-просвітницьких центрів
Сума20 000.00 UAH