-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров'яна непромислового використання І групи
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010277-a
Торги не відбулися
228 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
e3a04dbbede74bb4813b9c0635c07877
Внутрішній номер закупівлі:
30107143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010277-a
Замовник:
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41607637
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурдейний Ярослав Олександрович +380433521508 41607637@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
228 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:06 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:06 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴228 666.67 Деревина дров'яна непромислового використання І групи