-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина дров'яна непромислового використання І групи
Оголошено тендер
274 400.00
UAH
Номер:
058c7b7faf4941489e207353679338b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-010625-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41607637
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини Тульчинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41607637
-
Адреса:
23600, Україна, Вінницька область, Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
274 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина дров'яна непромислового використання І групи
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.08.2026 14:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров'яна непромислового використання І групи
Кількість
78.4 метр кубічний
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяТульчинська
Сума39 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяТульчинська
Сума98 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяТульчинська
Сума137 200.00 UAH