-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плити теплокамер
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010192-a
Торги не відбулися
2 117 908.75
UAH без ПДВ
Номер:
ccbd99f006b14cdaa2b4fa4f3301d7bb
Внутрішній номер закупівлі:
30107058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010192-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сидор Катерина Олександрівна +380536758722 sidorekaterina3@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 117 908.75 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 16:00 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 16:00 - 25.08.2026 13:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 117 908.75 Плити теплокамер