-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плити теплокамер
Оголошено тендер
2 541 490.50
UAH
Номер:
2a282597f9a3421e9ab9ad944e82d726
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-011686-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 541 490.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плити теплокамер
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
17.08.2026 15:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плита теплокамери П2,5х1,75х0,22-1
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П2,5х2х0,2-2
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,6х2,5х0,2-2
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3х2,5х0,2-2
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П4х2х0,2-2
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П4х2х0,2
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,4х1,7х0,2-1
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,5х1,7х0,2-2
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,4х2,2х0,2-2
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3,4х2х0,2-1
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П2,7х1,7х0,2-1
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Плита теплокамери П3х1,7х0,2-1
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 541 490.50 UAH