-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для вантажно-спеціалізованого самоскида ВІВА МД-0106-31 (315/80 R22,5 157/153K) за ДК 021:2015 код 34352100-0 - Шини для вантажних автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010121-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 4 дні назад
55 665.00
UAH без ПДВ
Номер:
a83a609f574f4bbb84b273b1a729d014
Внутрішній номер закупівлі:
30106987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010121-a
Замовник:
Комунальне підприємтсво "Вишневе"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31780560
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, с. Карпівка, Криворызький район, вул. Центральна, 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Підгайна +380672836987, +380973379478 kpkarpovka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34352100-0 Шини для вантажних автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 665.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:55 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:55 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:08
Період кваліфікації:
25.08.2026 00:00 - 27.08.2026 10:22
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 665.00 Шини для вантажно-спеціалізованого самоскида ВІВА МД-0106-31 (315/80 R22,5 157/153K) за ДК 021:2015 код 34352100-0 - Шини для вантажних автомобілів