• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини для вантажно-спеціалізованого самоскида ВІВА МД-0106-31 (315/80 R22,5 157/153K) за ДК 021:2015 код 34352100-0 - Шини для вантажних автомобілів

Оголошено тендер

66 798.00 UAH
Номер: 3869a9db1673438c9fdb4d9dfa6aeb54
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-011074-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Замовник: Комунальне підприємтсво "Вишневе"
Очікувана вартість: 66 798.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини для вантажно-спеціалізованого самоскида ВІВА МД-0106-31 (315/80 R22,5 157/153K) за ДК 021:2015 код 34352100-0 - Шини для вантажних автомобілів
Примітки: Згідно наявної потреби у закупівлі. Місцезнаходження замовника - 53742, Україна, Дніпропетровська область обл., село Карпівка, вул. Центральна, 97. Категорія замовника - юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, зазначені у п.3 частини першої ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями, визначених у п.1-3 частини першої ст.2 Закону . Пропозиції готуються українською мовою. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100%)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34352100-0 Шини для вантажних автомобілів
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Спеціальні норми та інше: 000 Спеціальні норми та інше
Дата опублікування: 17.08.2026 15:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шини для вантажно-спеціалізованого самоскида ВІВА МД-0106-31 (315/80 R22,5 157/153K)
Код ДК 021:2015: 34352100-0 Шини для вантажних автомобілів
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6014 - Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКарпівка
Сума66 798.00 UAH