-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-010035-a
Торги не відбулися
528 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
aa299c5e30b84ff590b6eb2ae5690ae5
Внутрішній номер закупівлі:
30106909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-010035-a
Замовник:
Андріївський ліцей Полтавської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590694
-
Адреса:
39353, Україна, Полтавська область, Село Андріївка, вулиця Шкільна,12, с.Андріївка, Полтавський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваленко Світлана Яківна +380509211679 internat_andreevka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
528 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:56 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:56 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴528 000.00 Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)