-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
Оголошено тендер
660 000.00
UAH
Номер:
51e919c5a2e64f699a4f3b2253a8f808
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-011435-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Андріївський ліцей Полтавської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590694
-
Адреса:
39353, Україна, Полтавська область, Село Андріївка, вулиця Шкільна,12, с.Андріївка, Полтавський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Андріївський ліцей Полтавської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590694
-
Адреса:
39353, Україна, Полтавська область, Село Андріївка, вулиця Шкільна,12, с.Андріївка, Полтавський р-н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з перевезення учнів та педагогічних працівників (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 15:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяАндріївка
Сума530 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума130 000.00 UAH