-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Марки поштові
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-009906-a
Торги не відбулися
416 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4ee1a72537a8445dbd84d55a635834cd
Внутрішній номер закупівлі:
30106766
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-009906-a
Замовник:
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
44057192
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул. Європейська, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Олена Сергіївна +380505316607 prihodkolena82@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
416 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:55 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:55 - 25.08.2026 08:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴416 000.00 Марки поштові