• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Марки поштові

Оголошено тендер

499 200.00 UAH
Номер: 7188b27f9ad8484fab4586148dca9646
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-004613-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС)
Замовник: Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС)
Очікувана вартість: 499 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Марки поштові
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 11.08.2026 11:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Марки поштові
Код ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
Кількість 20800 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума499 200.00 UAH