-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-009289-a
Торги не відбулися
124 346.67
UAH без ПДВ
Номер:
655a30699fd7463fb7742e0adc8ae00b
Внутрішній номер закупівлі:
30106180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-009289-a
Замовник:
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41783594
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вулиця Незалежності, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настичук Наталія Леонідівна +380631035012 ofisms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
124 346.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:31 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:31 - 25.08.2026 08:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 346.67 Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)