-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)
Оголошено тендер
149 216.00
UAH
Номер:
7c9d4ea392c54d339289e8f495de1880
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-010734-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41783594
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вулиця Незалежності, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41783594
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вулиця Незалежності, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
149 216.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
17.08.2026 14:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяКозятинська
Сума149 216.00 UAH