-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт систем зовнішнього водопостачання та водовідведення (ліквідація аварійної ситуації) ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-009306-a
Торги не відбулися
113 811.67
UAH без ПДВ
Номер:
08cfc3abb487423f82584a7e6057cc00
Внутрішній номер закупівлі:
30106173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-009306-a
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Задорожний +380931611091 info-tender5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
113 811.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:28 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:28 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴113 811.67 Поточний ремонт систем зовнішнього водопостачання та водовідведення (ліквідація аварійної ситуації) ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область