-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт систем зовнішнього водопостачання та водовідведення (ліквідація аварійної ситуації) ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
Оголошено тендер
136 574.00
UAH
Номер:
52e7b3ee0d8c4bea87b75a6bb7505010
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-010216-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36339698
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, Звягельський район, м. Звягель, вулиця Косачів Родини, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
136 574.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт систем зовнішнього водопостачання та водовідведення (ліквідація аварійної ситуації) ліцею №1 імені Лесі Українки Звягельської міської ради за адресою: вулиця Косачів Родини, 5, м. Звягель, Звягельський район, Житомирська область
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 14:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗвягель
Сума136 574.00 UAH