-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень під влаштування кабінету КТ будівлі літера Е-1 згідно технічного паспорту КНП ЛОР «ЛОРЛДЦ» за адресою: м. Львів, вул. Я. Гашека, 2А»
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-009266-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 годин (до 02.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 годин (до 02.09.26 18:00)
5 251 883.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
08
год
04
хв
13
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
dbc7df07b1574a9482cdc98f62141606
Внутрішній номер закупівлі:
30106137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-009266-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Мих +380322957079 tender.onko@ukr.net http://www.cancer.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 251 883.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:27 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:27 - 02.09.2026 18:00
Період оскарження:
17.08.2026 15:27 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 14:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 251 883.00 «Капітальний ремонт приміщень під влаштування кабінету КТ будівлі літера Е-1 згідно технічного паспорту КНП ЛОР «ЛОРЛДЦ» за адресою: м. Львів, вул. Я. Гашека, 2А»