-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень під влаштування кабінету КТ будівлі літера Е-1 згідно технічного паспорту КНП ЛОР «ЛОРЛДЦ» за адресою: м. Львів, вул. Я. Гашека, 2А»
Оголошено тендер
6 302 260.00
UAH
Номер:
013881c0e12047729fd714eecec26b89
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-010922-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 302 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт приміщень під влаштування кабінету КТ будівлі літера Е-1 згідно технічного паспорту КНП ЛОР «ЛОРЛДЦ» за адресою: м. Львів, вул. Я. Гашека, 2А»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
17.08.2026 15:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 302 260.00 UAH