-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення спортивної зали (підлога) комунального «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» за адресою: вул.Лесі Українки, 20, м. Луцьк
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-008887-a
Торги не відбулися
695 549.00
UAH без ПДВ
Номер:
a9b10ff5688f409dbb954fb59953ee59
Внутрішній номер закупівлі:
30105752
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-008887-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414118
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Форманюк Лариса 380955702590 lnrcentre@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
695 549.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 15:39 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 15:39 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴695 549.00 Поточний ремонт приміщення спортивної зали (підлога) комунального «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» за адресою: вул.Лесі Українки, 20, м. Луцьк