-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення спортивної зали (підлога) комунального «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» за адресою: вул.Лесі Українки, 20, м. Луцьк
Оголошено тендер
834 658.80
UAH
Номер:
e4adc7b25e4a4ca5911eefdb04e5a09a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-009957-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414118
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛУЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26414118
-
Адреса:
43016, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
834 658.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення спортивної зали (підлога) комунального «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» за адресою: вул.Лесі Українки, 20, м. Луцьк
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 14:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1025 - Надання загальної середньої освіти навчально-реабілітаційними центрами для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛуцьк
Сума834 658.80 UAH