-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газ скраплений нафтовий пропан
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-008234-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
110 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e39b5d90009a47c3b583a3ae66e654ad
Внутрішній номер закупівлі:
30105101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-008234-a
Замовник:
КП Луцьке підприємство електротранспорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327931
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Івасюка Володимира,1/52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кацевич Сергій Іванович +380332264809 sergiikazevuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:57 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:57 - 25.08.2026 14:59
Аукціон:
з 26.08.2026 15:47
Період кваліфікації:
25.08.2026 14:59 - 25.08.2026 16:03
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 Газ скраплений нафтовий пропан