-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газ скраплений нафтовий пропан
Оголошено тендер
132 000.00
UAH
Номер:
7ccddb3d88ba4424be5001bcff094812
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-010303-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Луцьке підприємство електротранспорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327931
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Івасюка Володимира,1/52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Луцьке підприємство електротранспорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327931
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Івасюка Володимира,1/52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
132 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газ скраплений нафтовий пропан
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
Дата опублікування:
17.08.2026 14:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газ скраплений нафтовий пропан
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума132 000.00 UAH