-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі у бойових діях: - ритуальні послуги
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007870-a
Торги не відбулися
124 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
9bb0b11137c44d91aae16eed3fb0052a
Внутрішній номер закупівлі:
30104743
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007870-a
Замовник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Савіцька Тетяна Миколаївна +380683284213 tanja_sav85@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
124 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:50 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:50 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴124 950.00 Здійснення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі у бойових діях: - ритуальні послуги