-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі у бойових діях: - ритуальні послуги
Оголошено тендер
149 940.00
UAH
Номер:
2e8f116aded94395b1e1b883e90473c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-009178-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
149 940.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Здійснення поховання військовослужбовців, які загинули (померли) під час участі у бойових діях: - ритуальні послуги
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол № 100 від 17.08.2026
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
98370000-7 Поховальні та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3242 - Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибізька
Сума149 940.00 UAH