-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Хліб, булки за кодом ДК 021:2015:15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007685-a
Торги не відбулися
282 615.20
UAH без ПДВ
Номер:
8e1c06d6ce444286bf3221c52918ceb3
Внутрішній номер закупівлі:
30104571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007685-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43976032
-
Адреса:
38600, Україна, Полтавська область, селище Котельва, вул. Полтавський шлях, буд. 224
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Дудченко +380535221496 kotgospgr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 615.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:35 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:35 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴282 615.20 Хліб, булки за кодом ДК 021:2015:15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби