• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Хліб, булки за кодом ДК 021:2015:15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Оголошено тендер

339 138.24 UAH
Номер: 33a5d3e335364dbf822387a36e599ca9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-009555-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 339 138.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб, булки за кодом ДК 021:2015:15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.08.2026 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Хліб Цільнозерновий, 0,5 кг, нарізний (поліетиленове пакування)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 11326 штука
Період постачання (не задано)
Булка Сімейка з родзинками, 0, 4 кг (стрейч плівка)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 65 штука
Період постачання (не задано)
Булка "Віночок" вишня-мак, 0,25 кг (стрейч плівка)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 498 штука
Період постачання (не задано)
Ромашка з крихтою, 0,4 кг (стрейч плівка)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 190 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКотелевська
Сума257 563.20 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКотелевська
Сума81 575.04 UAH