-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95Є, бензин А-92Є
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-007322-a
Торги не відбулися
55 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
444b7abf81944abeb43f8f265ff5d943
Внутрішній номер закупівлі:
30104195
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-007322-a
Замовник:
КП Луцьке підприємство електротранспорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327931
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Івасюка Володимира,1/52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кацевич Сергій Іванович +380332264809 sergiikazevuh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:27 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:27 - 25.08.2026 14:29
Аукціон:
з 26.08.2026 13:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 000.00 Бензин А-95Є, бензин А-92Є