-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95Є, бензин А-92Є
Оголошено тендер
66 000.00
UAH
Номер:
12696ac82272447c8d1c53c8198a135e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-009148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Луцьке підприємство електротранспорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327931
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Івасюка Володимира,1/52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Луцьке підприємство електротранспорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327931
-
Адреса:
43018, Україна, Волинська область, Луцьк, вул.Івасюка Володимира,1/52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
66 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95Є, бензин А-92Є
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2000 Поточні видатки
Дата опублікування:
17.08.2026 14:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95Є, бензин А-92Є
Кількість
800 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума66 000.00 UAH