-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект обладнання для кабінету біології та кабінету фізики 80520000-5 – Навчальні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006963-a
Торги не відбулися
80 533.33
UAH без ПДВ
Номер:
77b3a92befc94251a0aca6ead7c60b74
Внутрішній номер закупівлі:
30103838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006963-a
Замовник:
ГРИНЯВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20558619
-
Адреса:
78734, Україна, Івано-Франківська область, Верховинський р-н, село Гринява, присілок Центр, будинок 24-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петриняк Ганна Дмитрівна 380980548371 buxhryniava@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 533.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:15 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:15 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 12:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴80 533.33 Комплект обладнання для кабінету біології та кабінету фізики