• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплект обладнання для кабінету біології та кабінету фізики 80520000-5 – Навчальні засоби

Оголошено тендер

96 640.00 UAH
Номер: 8e5b8996ee7e4cc491e419351aeba91c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-008581-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГРИНЯВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ГРИНЯВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 96 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплект обладнання для кабінету біології та кабінету фізики 80520000-5 – Навчальні засоби
Примітки: Закупівля здійснюється, зокрема, за рахунок фінансової підтримки, наданої в межах програми Ukraine Facility відповідно до Регламенту Європейського Союзу № 2024/795 від 14 лютого 2024 року (далі - Регламент) та Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, що ратифікована Законом від 06.06.2024 №3786-IX. Співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Закупівля здійснюється в рамках реалізації проєкту " Закупівля здійснюється в рамках реалізації проєкту "Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа" - Білоберізька ТГ"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.08.2026 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГринява
Сума91 808.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяГринява
Сума4 832.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-110326-228270AF
Назва проєкту: Створення освітнього простору у межах реформи "Нова українська школа" - Білоберізька ТГ
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-110326-228270AF