-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006927-a
Торги не відбулися
14 014.00
UAH без ПДВ
Номер:
ba9ae8765c21410f994b40b4053c0696
Внутрішній номер закупівлі:
30103802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006927-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій Виговський +380503552961 alex_spx@ukr.net https://dsbt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 014.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:08 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:08 - 25.08.2026 09:00
Аукціон:
з 26.08.2026 14:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 014.00 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)