-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Оголошено тендер
16 816.80
UAH
Номер:
88ac87b9ce764146b2053688a80f8a84
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-008344-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З БЕЗПЕКИ НА ТРАНСПОРТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39816845
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Антоновича, будинок 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
16 816.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.08.2026 13:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСубвенція згідно Розпорядження Сумської обласної державної адміністрації від 26.06.2026 № 400 - ОД до Програми економічного і соціального розвитку діяльності Управління державного нагляду (контролю) у Сумській області на 2026 рік.
Сума16 816.80 UAH