-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Тотальні ендопротези колінного та кульшового суглобів
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006848-a
Завершена
6 703 810.00
UAH без ПДВ
Номер:
c9cee4da0d444a1fb332e484183695c0
Внутрішній номер закупівлі:
30103725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006848-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40835473
-
Адреса:
88009, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Минайська, 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інга Сидоренко +380502097344 sidorenkozakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 703 810.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:05 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:05 - 25.08.2026 01:00
Аукціон:
з 26.08.2026 15:53
Період кваліфікації:
25.08.2026 01:00 - 25.08.2026 15:09
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 703 810.00 Тотальні ендопротези колінного та кульшового суглобів