• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тотальні ендопротези колінного та кульшового суглобів

Оголошено тендер

7 173 077.00 UAH
Номер: 506ef7fbee404d59a34039d531954581
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-008642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Ужгородська міська багатопрофільна клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
Очікувана вартість: 7 173 077.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тотальні ендопротези колінного та кульшового суглобів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 17.08.2026 14:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тотальні ендопротези колінного та кульшового суглобів
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 50 комплект
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписНадання платної послуги з тотального ендопротезування колінного та кульшового суглобу ендопротезом з покращеними технічними характеристиками
Сума7 173 077.00 UAH