-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Утримання об’єктів благоустрою (роботи з влаштування ливневої каналізації по вул. С.Муравського, 11 в м. Хмільнику Вінницької області
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-006769-a
Торги не відбулися
9 005.91
UAH без ПДВ
Номер:
6126fe7eb09b42b19de40603a6a972f9
Внутрішній номер закупівлі:
30103645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-006769-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26287105
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Блажей +380433820278, +380433823273 hmilnuk.ugkgtakv@ukr.net https://rada.ekhmilnyk.gov.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 005.91 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 14:03 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 14:03 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 005.91 Утримання об’єктів благоустрою (роботи з влаштування ливневої каналізації по вул. С.Муравського, 11 в м. Хмільнику Вінницької області