-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Утримання об’єктів благоустрою (роботи з влаштування ливневої каналізації по вул. С.Муравського, 11 в м. Хмільнику Вінницької області
Оголошено тендер
10 807.09
UAH
Номер:
361165743513429994d8abec07c081d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-007529-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26287105
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства та комунальної власності Хмільницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26287105
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Столярчука, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
10 807.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Утримання об’єктів благоустрою (роботи з влаштування ливневої каналізації по вул. С.Муравського, 11 в м. Хмільнику Вінницької області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 13:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяХмільник
Сума10 807.09 UAH