• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Марки (знаки поштової оплати)

Фактом подання цінової пропозиції учасник підтверджує, що запропонований товар не походить з Російської Федерації, Республіки Білорусь або Ісламської Республіки Іран. Поставка товару, розвантаження здійснюється за рахунок Постачальника.

Торги не відбулися

45 600.00 UAH без ПДВ
Номер: fa6e294c97bb47279ba69d625f8c8b0f
Внутрішній номер закупівлі: 30102142
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-17-005256-a   
Замовник: Виконавчий комітет Корецької міської ради
Контактна особа: Степанюк Лілія Михайлівна 380365122645 mkorec850@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 45 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.08.2026 14:10 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.08.2026 14:10 - 26.08.2026 10:00
Аукціон: з 27.08.2026 12:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴45 600.00 Марки (знаки поштової оплати)