-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Марки (знаки поштової оплати)
Оголошено тендер
54 720.00
UAH
Номер:
8decc654e5744eeb91656da3a1bec52b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-006314-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Корецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05390939
-
Адреса:
34700, Україна, Рівненська область, Корець, пл.Київська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Корецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05390939
-
Адреса:
34700, Україна, Рівненська область, Корець, пл.Київська, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
54 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Марки (знаки поштової оплати)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 Марки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.08.2026 12:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти бюджету Корецької міської т.г.
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8220 - Заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення
Адміністративно-територіальна класифікаціяКорецька
Сума54 720.00 UAH