-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Дитяче фруктове пюре "Чудо-чадо" , 170 г)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-005087-a
Завершена
147 971.06
UAH без ПДВ
Номер:
60e154a3c97446cc859cc97a842e90f4
Внутрішній номер закупівлі:
30101982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-005087-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Спеціалізований психоневрологічний будинок дитини № 3 "Сонечко" Одеської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05497258
-
Адреса:
65111, Україна, Одеська область, Одеса, пр-т Добровольського, буд. 149/5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Смілянська Ірина Віленівна 380638007494,380978456304 sonechko_chield3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
147 971.06 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 12:42 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 12:42 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
25.08.2026 11:35 - 25.08.2026 11:58
Період кваліфікації:
25.08.2026 11:58 - 25.08.2026 14:55
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴147 971.06 Дитяче фруктове пюре "Чудо-чадо" (170 г) в асортименті