• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Дитяче фруктове пюре "Чудо-чадо" , 170 г)

Оголошено тендер

177 566.00 UAH
Номер: 40c79974abc2480384d38a658b76f11f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-006325-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Спеціалізований психоневрологічний будинок дитини № 3 "Сонечко" Одеської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Спеціалізований психоневрологічний будинок дитини № 3 "Сонечко" Одеської міської ради
Очікувана вартість: 177 566.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Дитяче фруктове пюре "Чудо-чадо" , 170 г)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.08.2026 12:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2050 - Медико-соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума177 566.00 UAH