-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент (25 кг/мішок)
Тендер Prozorro UA-2026-08-17-004670-a
Торги не відбулися
45 592.80
UAH без ПДВ
Номер:
141715ddd22c4c669d315acfd3edc210
Внутрішній номер закупівлі:
30101569
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-17-004670-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олеся Дудник +380372547559 cernivcivodokanal@gmail.com https://vodokanal.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 592.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
17.08.2026 12:12 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2026 12:12 - 25.08.2026 00:00
Аукціон:
з 25.08.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 592.80 Цемент (25 кг/мішок)