-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент (25 кг/мішок)
Оголошено тендер
54 712.00
UAH
Номер:
343f7dc2cf77438fa089dcdf0688f445
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-005799-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Чернівціводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361780
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Комунальників, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
54 712.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цемент (25 кг/мішок)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
17.08.2026 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума54 712.00 UAH